Movies
Ratings
287
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5