Movies
Ratings
1035
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 1.5
A Knight's TaleRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 2.0
Hear MeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
Black or WhiteRated ★ 2.5
InvincibleRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Black PhoneRated ★ 2.5
The Call of the WildRated ★ 3.5