Movies
Ratings
353
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5