Movies
Ratings
141
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0