Series
Ratings
102
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0