Series
Ratings
81
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5