Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 4.5- Can Anyone LoveRated ★ 3.0
Your NoirRated ★ 3.5- WifeRated ★ 3.0
Queen of AhyunRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.5
Guardian AngelRated ★ 3.5
School 4Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.5- OedeungRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.5
Angel's ChoiceRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.5- Angel's KissRated ★ 4.5
Rascal SonsRated ★ 1.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5