Titles you rated
The Last ShipRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Vikings: Valhalla Season 3Rated ★ 5.0
La PalmaRated ★ 3.5
Terror Tuesday: ExtremeRated ★ 3.5
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 4.5
The LiberatorRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 5.0
Oats StudiosRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
Halo Season 1Rated ★ 4.0
World on FireRated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 5.0
Vikings: Valhalla Season 2Rated ★ 5.0
Vikings: Valhalla Season 1Rated ★ 4.5
Barbarians Season 2Rated ★ 5.0