Series
Ratings
132
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- The PeakRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
It's All About the LooksRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5