Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0