Movies
Ratings
15
World War ZRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
HierroRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0