Titles you rated
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Battlestar GalacticaRated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5