Movies
Ratings
1003
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5- DreamRated ★ 2.5
T-34Rated ★ 3.5
Days of GloryRated ★ 3.5
The NunRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 5.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0