Movies
Ratings
784
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 0.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.5
Furious 7Rated ★ 1.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Back to the FutureRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 0.5
2012Rated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.5