Titles you rated
Super Size MeRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 5.0
Scary Movie 5Rated ★ 4.5
Flying Swords of Dragon GateRated ★ 4.5
The FivesRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
WarRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 4.5