Movies
Ratings
50
Song for MarionRated ★ 1.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 2.5
The KingdomRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Sucker PunchRated ★ 5.0
Ong Bak 2Rated ★ 1.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
High TensionRated ★ 2.0