Movies
Ratings
746
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 4.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 2.5
Project AlmanacRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0