Titles you rated
PrometheusRated ★ 2.0
Brown SugarRated ★ 4.0
How HighRated ★ 5.0
The Man with the Iron FistsRated ★ 5.0
CB4Rated ★ 3.5- Let the Blue River RunRated ★ 2.0
Cross of IronRated ★ 3.5
Road MovieRated ★ 2.0
Grave EncountersRated ★ 1.0
Horror of DraculaRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Hostel: Part IIIRated ★ 3.5
Tupac: ResurrectionRated ★ 0.5
Ringu 2Rated ★ 1.0
A Gang StoryRated ★ 1.0
Zeitgeist: Moving ForwardRated ★ 2.0
Shallow GraveRated ★ 0.5
Fortress of WarRated ★ 3.5
BraindeadRated ★ 0.5