Movies
Ratings
385
WickedRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5