Titles you rated
Mew Mew PowerRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0