Movies
Ratings
363
Space SweepersRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
SpyRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0