Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
RipleyRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
CrushRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0