Titles you rated
DuneRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5