Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
대학전쟁Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Country CallsRated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Teenage GirlRated ★ 0.5