Movies
Ratings
97
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 3.5
FelonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5