Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Final PieceRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0