Series
Ratings
66
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5
I Have a LoverRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Carrie DiariesRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0