Series
Ratings
251
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 3.5