Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
War HorseRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 2.5
RangoRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 2.5