Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Young & BeautifulRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
CarolRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 4.0
HimizuRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0- Hide N SeekRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
AdoreRated ★ 0.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 1.5
Great Balls of Fire!Rated ★ 3.5