Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5