Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5