Titles you rated
The FortressRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0