Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5- All Bark No BiteRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
BombshellRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5