Titles you rated
- The ClubhouseRated ★ 5.0
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
We Got DivorcedRated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.5