Movies
Ratings
229
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
EverestRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The JudgeRated ★ 5.0
The FakeRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
TimecrimesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0