Movies
Ratings
490
ConstantineRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
The MechanicRated ★ 2.0
BladeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5