Series
Ratings
23
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Oats StudiosRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5