Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- Survival FamilyRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Orion and the DarkRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 4.5