Titles you rated
Black WidowRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 1.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.0
YesterdayRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
GORated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0