Movies
Ratings
97
My Name Is KhanRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5