Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Don't Step Out of the HouseRated ★ 3.5
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 1.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
GyeongjuRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0