Titles you rated
 The First Slam DunkRated ★ 4.5 The First Slam DunkRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
 Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.5 Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.5
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
 Thunderbolts*Rated ★ 3.0 Thunderbolts*Rated ★ 3.0
 AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.5 AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
 Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5 Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
 Top Gun: MaverickRated ★ 4.0 Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
 Madame WebRated ★ 1.0 Madame WebRated ★ 1.0
- Hansan ReduxRated ★ 3.0
 Escape from MogadishuRated ★ 3.5 Escape from MogadishuRated ★ 3.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
 Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5 Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
 The Rat CatcherRated ★ 3.0 The Rat CatcherRated ★ 3.0
 PoisonRated ★ 3.0 PoisonRated ★ 3.0