Titles you rated
LooperRated ★ 3.0
FluRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 4.0