Titles you rated
- CandyRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 3.5
The NetRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
TrainwreckRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5