Titles you rated
71: Into the FireRated ★ 3.0
The MedallionRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 3.5
New York MinuteRated ★ 3.5
JuniorRated ★ 2.5
Finding ForresterRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
Who Am I?Rated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Secret GardenRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.5
Innocent ThingRated ★ 1.0- SinglesRated ★ 2.0
Miss CongenialityRated ★ 3.5