Titles you rated
The InternRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5