Movies
Ratings
518
Architecture 101Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 1.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 1.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0