Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 1.5- WishRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 2.0
HopeRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0