Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0